Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Palcza – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Małopolsce

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

220 000 zł1 900 m² 115,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlana ok. 19 arów - ogrodzona, z dwoma wjazdami i pozwoleniem na budowę Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni około 19 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 900 m² 115,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlana obejmującą powierzchnię około 19ar, z której rozpościera się widok na okoliczne wzniesienia. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

540 000 zł9 700 m² 55,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Sieprawiu o powierzchni 0,97 ha (97 arów), w tym ok. 22-ary terenu budowlanego. Działka ma bezpośrednie sąsiedztwo lasu jest cicho, zielono i bardzo prywatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Toporzysko

Toporzysko(Palcza + 21 km)

32 000 zł631 m² 50,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu mozna przez whatsapp

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Stryszów

Stryszów(Palcza + 9 km)

199 000 zł3 794 m² 52,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 37,94 ar w Stryszowie k/kalwarii Zebrzydowskiej. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania teren przeznaczony pod: zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Skawina

Skawina(Palcza + 20 km)

155 720 zł898 m² 173 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 8,98 ara zlokalizowaną w Wielkich Drogach gmina Skawina. Nieruchomość położona jest na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Lubień

Lubień(Palcza + 20 km)

310 000 zł2 400 m² 129,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Z przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2400 metrów kwadratowych z pięknym widokiem przy lesie. To miejsce to nie tylko niesamowita sceneria,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Leńcze

Leńcze(Palcza + 11 km)

152 300 zł2 500 m² 13 826 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane o łącznej powierzchni 0,2528 ha stanowią atrakcyjną ofertę inwestycyjną oraz idealne miejsce pod zabudowę jednorodzinną. Teren został starannie i funkcjonalnie podzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Krzeszów

Krzeszów(Palcza + 19 km)

339 000 zł2 889 m² 117,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana - Stryszawa-Krzeszów. Powierzchnia: 2889 m2 Nowa niższa cena: 339 000 zł Oferta na wyłączność naszego biura. Biuro Nieruchomości Marcin Roś ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Mucharz

Mucharz(Palcza + 14 km)

535 000 zł6 000 m² 89,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana położona ok 2 km od plaży w Mucharzu. Nieruchomość jest nieregularnego kształtu i ma powierzchnię ponad 60 arów. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Czernichów(Palcza + 22 km)

570 000 zł4 700 m² 121,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży dużą działkę budowlaną w miejscowości Czernichów koło Krakowa. Działka o powierzchni 47 arów i wymiarach 45 m na 105 m jest zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kasinka Mała

Kasinka Mała(Palcza + 24 km)

430 000 zł2 300 m² 186,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w urokliwej miejscowości Kasinka Mała, u podnóża góry Szczebel, w malowniczym regionie Beskidu Wyspowego. Nieruchomość znajduje.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij